• H05n1
 • H09pop3
 • H10n1
 • H11n1
 • S07n2
 • H14n1
 • O 20
 • O 28
 • OE 82
 • OE 89
 • OE 91
 • OP 3
 • OE 99
 • OE 92
 • OE 78
 • OE 81
 • OE 98
 • OE 62
 • PZ 12
 • PZ 68
 • PZ 66
 • PZ 84
 • PZ 79
 • PZ 30

Obrączki markowe

Obrączki ŁAZUR i ZŁOTY SKORPION

Dlaczego warto wybrać obrączki firmy ŁAZUR lub ZŁOTY SKORPION z bogatej oferty obrączek oferowanych na rynku przez sklepy jubilerskie i pracownie złotnicze?

 1. Ponieważ są wykonane według najwyższych standardów i w najwyższej dostępnej technologii na świecie na maszynach cyfrowych, z rur odlewanych ze stopów złota o ściśle określonych parametrach np. gdy chcemy wykonać nową obrączkę po kilku latach, ponieważ nasza się zniszczyła lub zagubiła to będzie identyczna z pierwowzorem.
  W tym celu firmy ŁAZUR i ZŁOTY SKORPION dołączają specjalne karty plastikowe przypominające karty do bankomatu zwane "certyfikatem autentyczności" na, których zapisane są wszystkie parametry wykonanych obrączek. Na podstawie kodu kreskowego możemy odtworzyć zagubioną lub zniszczoną obrączkę.
 2. Obrączki firmy ŁAZUR i ZŁOTY SKORPION są zawsze ocechowane imiennikiem firmowym tzw. znakiem wytwórcy oraz cechą państwową określająca próbę złota,
 3. Dzięki zastosowanej wysokiej technologii obrączki ŁAZUR i ZŁOTY SKORPION doskonale się  serwisują (powiększanie, pomniejszanie).
 4. Grawer jest wykonany laserem dając nieskończone możliwości np. możemy wykonać napisy wykonane własnoręcznie, linie papilarne, grafiki itp.
 5. Do obrączek producenci dołączają plastikowe karty, firmowe pudełka oraz torebki.
 6. Gdy chcemy być w 100% pewni, że otrzymujemy oryginalny produkt firm ŁAZUR i ZŁOTY SKORPION musimy zwrócić uwagę na kilka szczegółów:

Znak wytwórcy - wybity wewnątrz obrączki obok próby państwowej

Łazur

Łazur

Złoty Skorpion

Złoty Skorpion

Karta plastikowa z kodem kreskowym "certyfikat autentyczności"

Łazur

Łazur

Złoty Skorpion

Złoty Skorpion

Oryginalne pudełko i torebka

Łazur

Łazur

Złoty Skorpion

Złoty Skorpion

Łazur

Łazur

Złoty Skorpion

Złoty Skorpion


Przykłady grawerów laserowych

Grawer Laserowy 01
Grawer Laserowy 02
Grawer Laserowy 03
Grawer Laserowy 05

 • Obrączki Szczecin - symbol wspólnej drogi

  Duży wybór wzorów złotych obrączek w Szczecinie.

  Obrączki ślubne będą z Wami przez całe życie dlatego trzeba dokładnie przemyśleć kwestię ich zakupu. Szczególnie istotne jest to dla kobiet, które na co dzień noszą dodatkową biżuterię. Dlatego trzeba dobrać je także pod względem koloru, wykończenia czy zdobień. W naszym punkcie dysponujemy bogatym wyborem obrączek, z różnych rodzajów złota. Oferujemy zdobione kamieniami szlachetnymi oraz klasyczne gładkie. Posiadamy obrączki jednobarwne i wielokolorowe, z pewnością więc będą mogli Państwo wybrać odbowiedni wzór i kruszec.

  Jeśli będą mieli Państwo kłopot z wyborem odpowiednich obrączek, chętnie pomożemy podjąć tę ważką decyzję. Nasze doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni swojej działalności, pozwala nam czuć się kompetentnymi w tej dziedzinie. Podpowiemy z jakiego złota obrączki będą najtrwalsze oraz czy warto decydować się na te wykończone kamieniami.

  Poszukujesz obrączek na ślub? Odwiedź nasz punkt w Szczecinie.

  Ważne jest aby zakupu obrączek nie odkładać na ostatnią chwilę. Duży wybór wzorów, wbrew pozorom może zdecydowanie utrudnić podjęcie decyzji. Co istotne trzeba starannie zmierzyć ich rozmiar pamiętając, że będą na naszym palcu niemal bez przerwy. W naszym punkcie przed zakupem obrączek można zmierzyć obwód palca, aby zakupione krążki były idealnie dopasowane i nie sprawiały dyskomfortu podczas noszenia.

  Obrączki jako symbol miłości i trwałości związku małżeńskiego powinny być trwałe i zgodne z gustem pary młodej. Dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z naszą ofertą, gdzie proponujemy duży wybór wzorów, z różnych rodzajów złota. Klasyczne obrączki, ze względu na swoją ponadczasowość i uniwersalność, są najchętniej wybierane przez pary planujące ślub. Oczywiście ostateczny wybór wzoru oraz dobór materiału na obrączkę ślubną należy oczywiście do Państwa.

 • Obrączki ślubne Szczecin dla każdej pary

  Planujesz ślub? Zobacz jakie mamy obrączki ślubne w Szczecinie.

  Czyniąc przygotowania do tego najważniejszego dnia w życiu, nie można zapomnieć o obrączkach ślubnych, będących odwiecznym atrybutem małżeństwa. Kiedy wymawia się słowa przysięgi i wsuwa obrączkę ślubną na palec ukochanej osoby, to najważniejszy i najbardziej uroczysty fragment ceremonii. Dlatego zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie, gdzie posiadamy szeroki wybór obrączek i biżuterii ślubnej.

  Biorąc pod uwagę fakt, że obrączka ślubna to biżuteria codzienna, noszona także przy wykonywaniu codziennych obowiązków, często narażona jest na uszkodzenia. Dlatego tak istotny jest rodzaj złota i jakość wykonania, co ma zdecydowany wpływ na jej trwałość. Zarówno klasyczne jak i zgodne z najnowszymi trendami modele obrączek ślubnych, dostępne w naszym punkcie w Szczecinie cechuje precyzja wykonani i oryginalność.

  Wybór obrączek ślubnych to trudna decyzja - skorzystaj z naszych porad.

  Wybór różnych modeli obrączek ślubnych na rynku, może przyprawić o zawrót głowy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego oferujemy tylko wysokojakościową biżuterię. Ponadto możemy zagwarantować, że kupując obrączki ślubne w naszej firmie w Szczecinie mogą Państwo liczyć na rzetelną poradę. Pomożemy określić rozmiar za pomocą specjalnej miarki oraz podpowiemy które modele są najtrwalsze.

  Istotna jest także szerokość obrączki ślubnej. Na męskiej, masywnej dłoni filigranowy złoty krążek będzie wyglądać groteskowo. Natomiast kobieca subtelna dłoń, zostanie przytłoczona szeroką, masywną obrączką ślubną. W związku z tym trzeba dojść do kompromisu lub zdecydować się na inną szerokość dla Panny i Pana Młodego. Zróżnicowana oferta obrączek ślubnych w naszym punkcie w Szczecinie, pomoże dokonać Państwu trafnego wyboru.

 • Stylowe obrączki dostępne w Szczecinie

  Wyjątkowe obrączki w Szczecinie dla każdej pary młodej.

  Planując ślub niejednokrotnie przeraża nas jak wielkie koszty trzeba w związku z tym ponieść. Wiadomo, że każdy chce by ten szczególne wydarzenie w naszym życiu odbyło się w uroczystej oprawie, jednakże nie zawsze można sobie na ta to pozwolić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obrączki w Szczecinie oferujmy w przystępnych cenach, które jednocześnie są stylowe i eleganckie. Osobom ceniącym sobie oszczędność oraz jakość, polecamy obrączki ślubne z naszej firmy.

  Podczas swojej działalności na rynku zapracowaliśmy sobie na Państwa zaufanie i nieustannie dbamy by nie zwieść Waszych oczekiwań. Naszą ofertę dopasowujemy do wymagań Klientów, stąd w asortymencie naszego punktu w Szczecinie znajdują się obrączki ślubne i inna biżuteria w korzystnych cenach. Przygotowując ślub, warto wziąć pod uwagę zakup wyróżniających się klasycznym wyglądem obrączek ślubnych, które stanowią metaforę trwałości związku małżeńskiego.

  Dysponujemy klasycznymi i oryginalnymi obrączkami w Szczecinie.

  W ferworze przygotowań weselnych mamy mętlik w głowie i trudno nam podejmować decyzje, dotyczące nawet błahych spraw. W naszym punkcie jubilerskim postaramy się Państwu pomóc w podjęciu jednej z nich. Proponujemy klasyczne obrączki ślubne, które dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi, będą ponadczasowym i eleganckim symbolem miłości i pamiątką tej szczególnej uroczystości.

  Nasze obrączki ślubne w Szczecinie, które mamy w ofercie to doskonała propozycja dla wszystkich mających stanąć na ślubnym kobiercu. Zarówno ze względu na swoją jakość jak i cenę zachęcają do kupna. Subtelne, złote krążki za przyczyną swojej kolistej formy, która nie ma początku, ni końca symbolizują wieczność uczuć. Obrączki ślubne w Szczecinie z naszej firmy, dzięki cyzelowaniu są pięknie wykończone i elegancko wyglądają na palcach wszystkich Panien i Panów Młodych.

 • Skup złota Szczecin - wymiana na gotówkę

  Masz uszkodzoną biżuterię? Przyjdź! Skupujemy złoto w każdej postaci.

  Jako firma jubilerska, zajmujemy się skupem złota w Szczecinie. Wiele osób przechowuje bezużyteczną i starą biżuterię, która nie posiada nawet wartości sentymentalnej. Uszkodzone elementy zapięcia czy niemodny wzór sprawiają, że zajmują tylko miejsce. Dzięki nam mogą Państwo pozbyć się problemu, a w zamian uzyskać gotówkę. Skupujemy złoto w każdej postaci po atrakcyjnych cenach.

  Niektóre złote pamiątki przywołują smutne wspomnienia, dlaczego więc nie wymienić ich na pieniądze, za które można kupić sobie coś na poprawę humoru? Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie, gdzie prócz skupu złota, prowadzimy sprzedaż różnorodnej biżuterii, pasującej na wiele okazji. Gwarantujemy rzetelną wycenę skupionego złota i uczciwe podejście do każdego Klienta. Zależy nam na Państwa zaufaniu dlatego gwarantujemy solidną i miłą obsługę.

  Zajmujemy się skupem złota w Szczecinie.

  Wszystkie osoby, które chcą sprzedać złoto w sposób zapewniający im dyskrecję zapraszamy do naszego punktu, w którym od lat skupujemy złoto. Dzięki swojej uczciwości i kompetencji zyskaliśmy Państwa zaufanie. Stosujemy zasadę przejrzystych warunków współpracy i oferujemy atrakcyjną cenę skupu złota. Bezpieczeństwo i uczciwość to motto, które przyświeca naszej działalności. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie zapoznają się Państwo ze szczegółami oferty.

  Żywimy przekonanie, że zadowolony Klient, zechce ponownie skorzystać z naszych usług. Dlatego skupujemy złoto po korzystnych cenach, a cała transakcja odbywa się w atmosferze zaufania. Skorzystaj z okazji i wymień swoje złoto na gotówkę. Dokonamy profesjonalnej i rzetelnej wyceny Twojego złota i oszacujemy wartość złota na miejscu i w Twojej obecności. Skup złota to wygodny i pewny sposób na szybki pozyskanie pieniędzy. Przyjdź do nas i się o tym przekonaj.

 • Prowadziemy skup brylantów w Szczecinie

  Zajmujemy się skupem brylantów i innych kamieni szlachetnych.

  W naszym punkcie jubilerskim w Szczecinie prowadzimy skup brylantów. Przyjdź do nas i przekonaj się jak wiele warte są Twoje kamieni szlachetne. Dokonując wyceny brylantów bierze się pod uwagę cztery czynniki: masę, kolor, czystość i szlif. Nasi rzetelni eksperci oszacują wartość przyniesionych przez Państwa kamieni. Przy skupie brylantów mogą Państwo liczyć z naszej strony na dyskrecję i fachową obsługę. Gwarantujemy bezpieczne transakcje po korzystnych cenach.

  Prócz skupu brylantów prowadzimy sprzedaż wyrobów jubilerskich. Znajdą Państwo u nas piękne pierścionki, naszyjniki i kolczyki. Zachęcamy wszystkich mężczyzn do obdarowywania swoich wybranek piękną biżuterią z naszych kolekcji. Polecamy też obrączki ślubne na wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Nasza oferta obejmuje skup brylantów i innych kamieni szlachetnych, skup złota i sprzedaż atrakcyjnej biżuterii.

  Skupujemy brylanty w Szczecinie w bardzo korzystnych cenach.

  Jeśli są Państwo w posiadaniu kamieni szlachetnych, zapraszamy gorąco do naszego punktu, gdzie jako jedna z nielicznych firm w naszej okolicy zajmujemy się skupem brylantów. To co nas wyróżnia to profesjonalne podejście do każdego Klienta i gwarancja bezpieczeństwa. Ręczymy że nasza oferta skupu brylantów, jest dogodna i korzystna dla Państwa. Świadczymy usługi doradztwa przy zakupie i sprzedaży wyrobów jubilerskich.

  Brylanty od zawsze otaczała aura luksusu i wytworności. Wszystkie stanowią nieustanne źródło zachwytu. W naszym punkcie zajmujemy się skupem brylantów. Przyniesione przez Państwa drogocenne kamienie, zostaną wycenione przez naszych rzeczoznawców, w oparciu o ich widzę i doświadczenie. Dokładamy starań by transakcja skupu brylantów była zadowalająca dla obu stron. Zachęcamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług skupu brylantów i kamieni szlachetnych.

 • Piękne pierścionki zaręczynowe Szczecin

  Pierścionki zaręczynowe Szczecin odpowiadają na zróżnicowane gusta pań.

  Wybór pierścionka zaręczynowego wcale nie jest prosty. Przede wszystkim trzeba dobrze znać gust swojej wybranki, wszak od chwili zaręczyn będzie zdobił jej dłoń na stałe. Firma jubilerska GOLD W.A.J.R. posiada w swojej ofercie bogatą kolekcję różnorodnych pierścionków, które doskonale nadają się na okoliczność oświadczyn. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszymi zbiorami.

  Posiadamy pierścionki skromne z drobnymi kamieniami, które trafią w gust kobiet nie lubiących przepychu, wolą prostą formę i delikatne wzornictwo. Jednakże w naszej ofercie nie brakuje także modeli obficiej zdobionych, z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi. Pierścionki zaręczynowe Szczecin - zachwycają i przynoszą radość. Każdy produkt dostępny w naszym punkcie jest zaprojektowany w taki sposób, aby prezentował się wyjątkowo i stylowo.

  Pierścionki zaręczynowe w Szczecinie - przyjdź, zobacz i wybierz najlepszy!

  Pierścionek czy obrączka zyskują dodatkową wartość sentymentalną, jeśli wykona się na nich grawer w postaci napisu czy symbolu. Zazwyczaj Klienci decydują na się na krótkie wyznanie, aforyzm lub imiona i datę. Popularnym motywem są gołąbki, serca oraz symbol nieskończoności. Dzięki temu, że będą miały swój indywidualny „znacznik” będą jedyne w swoim rodzaju. Pierścionek zaręczynowy z grawerem z pewnością zostanie przyjęty :)

  Jeśli panowie będą mieli problem z decyzją, z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu, opowiemy o kamieniach i próbie złota. Szeroki wybór wzorów może sprawiać trudności, ale dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo, że zakup będzie trafiony. Pierścionki zaręczynowe w Szczecinie oferujemy w dużym przedziale cenowym, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego. Serdecznie zapraszamy do naszego zakładu jubilerskiego.

GOLD W.A.J.R.

Złotnik - Jubiler w Szczecinie
Obrączki ślubne,
pierścionki zaręczynowe
skup złota i srebra
oraz serwis biżuterii


GOLD W.A.J.R. Złotnik - Jubiler
I punkt sprzedaży
al. Wyzwolenia 19 (koło LOTu)
70-554 Szczecin
tel. 91 489 36 86
godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00, Sob. 10:00 - 15:00

GOLD W.A.J.R. Złotnik - Jubiler
II punkt sprzedaży
al. Niepodległości 17
70-412 Szczecin
tel. 605 315 222

godziny otwarcia:                                          Pon. - Pt. 10:00 - 18:00, Sob. 11:00 - 15:00       Zapraszamy!

 

GOLD W.A.J.R. Złotnik - Jubiler
III punkt sprzedaży
ul. Struga 18 (C.H. SŁONECZNE)
70-784 Szczecin
tel. 91 462 93 04
godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 11:00 - 19:00, Sob. 11:00 - 16:00